Tmel finální Knauf F Plus 1,5 kg
Výrobce: Fermacell
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 101 Kč
jemný pastózní sádrový tmel, na finální spárování a celoplošné tmelení sádrokartonových desek, omítek a betonových ploch, tl. vrstvy 0–3 mm, interiér, spotřeba 1,6 kg/m2/mm, 1,5 kg/bal. Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 101 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
jemný pastózní sádrový tmel, na finální spárování a celoplošné tmelení sádrokartonových desek, omítek a betonových ploch, tl. vrstvy 0–3 mm, interiér, spotřeba 1,6 kg/m2/mm, 1,5 kg/bal.
Parametry
| balení | 1,5 kg |
|---|---|
| barva | světle šedá |
| doporučená tloušťka | 0–3 mm |
| hmotnost | 1,5 kg |
| měrná jednotka | kg |
| použití | interiér |
| spotřeba | 1,6 kg/m2/mm |
| teplota zpracování | od +5 °C do +35 °C |
| tloušťka | 0–3 mm |
| v balení | 1.5 |
| výrobce | Knauf |
Doplňkové informace
| Kategorie | Tmely, silikony a lepidla |
|---|---|
| Výrobce: Fermacell | Fermacell — Tmely, silikony a lepidla |
| balení: 1,5 kg | 1,5 kg — Tmely, silikony a lepidla |
| barva: světle šedá | světle šedá — Tmely, silikony a lepidla |
| doporučená tloušťka: 0–3 mm | 0–3 mm — Tmely, silikony a lepidla |
| hmotnost: 1,5 kg | 1,5 kg — Tmely, silikony a lepidla |
| měrná jednotka: kg | kg — Tmely, silikony a lepidla |
| použití: interiér | interiér — Tmely, silikony a lepidla |
| spotřeba: 1,6 kg/m2/mm | 1,6 kg/m2/mm — Tmely, silikony a lepidla |
| teplota zpracování: od +5 °C do +35 °C | od +5 °C do +35 °C — Tmely, silikony a lepidla |
| tloušťka: 0–3 mm | 0–3 mm — Tmely, silikony a lepidla |
| výrobce: Knauf | Knauf — Tmely, silikony a lepidla |