Tmel polyuretanový Sikaflex PRO-3 Purform 600 ml
Výrobce: Sika
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 673 Kč
na chemicky namáhané podlahové spáry, svislé i vodorovné aplikace, vysoce pružný, odolný změnám teplot a chemikáliím, do interiéru i exteriéru, spotřeba dle tl. spáry
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 673 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
na chemicky namáhané podlahové spáry, svislé i vodorovné aplikace, vysoce pružný, odolný změnám teplot a chemikáliím, do interiéru i exteriéru, spotřeba dle tl. spáry
Parametry
| balení | 600 ml |
|---|---|
| barva | šedá |
| materiálová báze | polyuretan |
| měrná jednotka | l |
| objemová hmotnost | 1,35 kg/l |
| spotřeba | 100 ml/m/při šířce spáry 10 mm |
| teplotazpracování | od +5 °C do +40 °C |
| v balení | 12 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Tmely, silikony a lepidla |
|---|---|
| Výrobce: Sika | Sika — Tmely, silikony a lepidla |
| balení: 600 ml | 600 ml — Tmely, silikony a lepidla |
| barva: šedá | šedá — Tmely, silikony a lepidla |
| materiálová báze: polyuretan | polyuretan — Tmely, silikony a lepidla |
| měrná jednotka: l | l — Tmely, silikony a lepidla |
| objemová hmotnost: 1,35 kg/l | 1,35 kg/l — Tmely, silikony a lepidla |
| spotřeba: 100 ml/m/při šířce spáry 10 mm | 100 ml/m/při šířce spáry 10 mm — Tmely, silikony a lepidla |
| teplotazpracování: od +5 °C do +40 °C | od +5 °C do +40 °C — Tmely, silikony a lepidla |