Tmel polyuretanový Sikaflex Construction+ šedý 600 ml
Výrobce: Sika
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 292 Kč
jednosložkový, na spáry, trvale pružný, přetvoření 25 %, do interiéru i exteriéru, barva šedá
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 292 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
jednosložkový, na spáry, trvale pružný, přetvoření 25 %, do interiéru i exteriéru, barva šedá
Parametry
| balení | 600 ml |
|---|---|
| barva | šedá |
| materiálová báze | polyuretan |
| měrná jednotka | ks |
| objemová hmotnost | 1,45 kg/l |
| použití | do interiéru i exteriéru |
| spotřeba | 100 ml/m/při šířce spáry 10 mm |
| teplota zpracování | 5 °C až +40 °C |
| v balení | 20 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Tmely, silikony a lepidla |
|---|---|
| Výrobce: Sika | Sika — Tmely, silikony a lepidla |
| balení: 600 ml | 600 ml — Tmely, silikony a lepidla |
| barva: šedá | šedá — Tmely, silikony a lepidla |
| materiálová báze: polyuretan | polyuretan — Tmely, silikony a lepidla |
| měrná jednotka: ks | ks — Tmely, silikony a lepidla |
| objemová hmotnost: 1,45 kg/l | 1,45 kg/l — Tmely, silikony a lepidla |
| použití: do interiéru i exteriéru | do interiéru i exteriéru — Tmely, silikony a lepidla |
| spotřeba: 100 ml/m/při šířce spáry 10 mm | 100 ml/m/při šířce spáry 10 mm — Tmely, silikony a lepidla |
| teplota zpracování: 5 °C až +40 °C | 5 °C až +40 °C — Tmely, silikony a lepidla |