Tmel polyuretanový Sikaflex AT Connection 600 ml
Výrobce: Sika
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 6 694 Kč
jednosložkový, na dilatační a pracovní spáry, bez rozpouštědel a zápachu
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 6 694 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
jednosložkový, na dilatační a pracovní spáry, bez rozpouštědel a zápachu
Parametry
| balení | 600 ml |
|---|---|
| barva | bílá |
| materiálová báze | 1komponentní STP (silane terminated polymer) |
| měrná jednotka | l |
| objemová hmotnost | 1,3 kg/l |
| spotřeba | 100 ml/m/při šířce spáry 10 mm |
| teplota zpracování | 5 °C až +40 °C |
| v balení | 6 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Tmely, silikony a lepidla |
|---|---|
| Výrobce: Sika | Sika — Tmely, silikony a lepidla |
| balení: 600 ml | 600 ml — Tmely, silikony a lepidla |
| barva: bílá | bílá — Tmely, silikony a lepidla |
| měrná jednotka: l | l — Tmely, silikony a lepidla |
| objemová hmotnost: 1,3 kg/l | 1,3 kg/l — Tmely, silikony a lepidla |
| spotřeba: 100 ml/m/při šířce spáry 10 mm | 100 ml/m/při šířce spáry 10 mm — Tmely, silikony a lepidla |
| teplota zpracování: 5 °C až +40 °C | 5 °C až +40 °C — Tmely, silikony a lepidla |