Tmel polyuretanový Den Braven PU 50 FC šedý 600 ml
Výrobce: DEN BRAVEN
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 247 Kč
univerzální těsnicí a spárovací tmel pro všechny běžné stavební materiály ve stavebnictví a průmyslu, na bázi polyuretanu, rychle vytvrzující, odolný vodě a UV záření, barva šedá, 600 ml/bal. Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 247 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
univerzální těsnicí a spárovací tmel pro všechny běžné stavební materiály ve stavebnictví a průmyslu, na bázi polyuretanu, rychle vytvrzující, odolný vodě a UV záření, barva šedá, 600 ml/bal.
Parametry
| balení | 600 ml |
|---|---|
| barva | šedá |
| hustota | 1,23 g/ml |
| měrná jednotka | l |
| pevnost v tahu | 1,4 MPa |
| spotřeba | 25 m/600 ml |
| teplota zpracování | od +5 °C do +40 °C |
| teplotní odolnost | od -30 °C do +70 °C |
| v balení | 0.6 |
| výrobce | Den Braven |
Doplňkové informace
| Kategorie | Tmely, silikony a lepidla |
|---|---|
| Výrobce: DEN BRAVEN | DEN BRAVEN — Tmely, silikony a lepidla |
| balení: 600 ml | 600 ml — Tmely, silikony a lepidla |
| barva: šedá | šedá — Tmely, silikony a lepidla |
| hustota: 1,23 g/ml | 1,23 g/ml — Tmely, silikony a lepidla |
| měrná jednotka: l | l — Tmely, silikony a lepidla |
| pevnost v tahu: 1,4 MPa | 1,4 MPa — Tmely, silikony a lepidla |
| spotřeba: 25 m/600 ml | 25 m/600 ml — Tmely, silikony a lepidla |
| teplota zpracování: od +5 °C do +40 °C | od +5 °C do +40 °C — Tmely, silikony a lepidla |
| teplotní odolnost: od -30 °C do +70 °C | od -30 °C do +70 °C — Tmely, silikony a lepidla |
| výrobce: Den Braven | Den Braven — Tmely, silikony a lepidla |