Tmel polyuretanový Ceys SellaFlex šedý 310 ml
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 546 Kč
pro těsnění a tmelení silně namáhaných pružných spár a dilatačních spojů, lepidlo pro konstrukční prvky, odolný změnám teplot, pružný, do interiéru i exteriéru, barva šedá
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 546 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
pro těsnění a tmelení silně namáhaných pružných spár a dilatačních spojů, lepidlo pro konstrukční prvky, odolný změnám teplot, pružný, do interiéru i exteriéru, barva šedá
Parametry
| balení | 310 ml |
|---|---|
| barva | šedá |
| doba schnutí | 1–2 h |
| hustota | 1,20 g/ml |
| měrná jednotka | l |
| použití | do interiéru i exteriéru |
| teplota zpracování | od +5 °C do +30 °C |
| teplotní odolnost | od -20 °C do +80 °C |
| v balení | 3.72 |
| výrobce | Ceys |
Doplňkové informace
| Kategorie | Tmely, silikony a lepidla |
|---|---|
| balení: 310 ml | 310 ml — Tmely, silikony a lepidla |
| barva: šedá | šedá — Tmely, silikony a lepidla |
| doba schnutí: 1–2 h | 1–2 h — Tmely, silikony a lepidla |
| hustota: 1,20 g/ml | 1,20 g/ml — Tmely, silikony a lepidla |
| měrná jednotka: l | l — Tmely, silikony a lepidla |
| použití: do interiéru i exteriéru | do interiéru i exteriéru — Tmely, silikony a lepidla |
| teplota zpracování: od +5 °C do +30 °C | od +5 °C do +30 °C — Tmely, silikony a lepidla |
| teplotní odolnost: od -20 °C do +80 °C | od -20 °C do +80 °C — Tmely, silikony a lepidla |
| výrobce: Ceys | Ceys — Tmely, silikony a lepidla |