Tmel polybutylenový Soudal BUTYRUB šedý 600 ml
Výrobce: Soudal
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 548 Kč
pro tmelení statických stavebních spár konstrukcí nebo spár s velmi malým pohybem, sklenářské práce, na bázi polybutenu, plastický, vodotěsný, odolný chemikáliím a UV záření, barva šedá, 600 ml/bal. Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 1 548 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
pro tmelení statických stavebních spár konstrukcí nebo spár s velmi malým pohybem, sklenářské práce, na bázi polybutenu, plastický, vodotěsný, odolný chemikáliím a UV záření, barva šedá, 600 ml/bal.
Parametry
| balení | 600 ml |
|---|---|
| barva | šedá |
| hustota | 1,7 g/ml |
| materiálová báze | polybuten |
| měrná jednotka | l |
| teplota zpracování | od +5 °C do +30 °C |
| teplotní odolnost | od -20 °C do +80 °C |
| v balení | 7.2 |
| výrobce | Soudal |
Doplňkové informace
| Kategorie | Tmely, silikony a lepidla |
|---|---|
| Výrobce: Soudal | Soudal — Tmely, silikony a lepidla |
| balení: 600 ml | 600 ml — Tmely, silikony a lepidla |
| barva: šedá | šedá — Tmely, silikony a lepidla |
| hustota: 1,7 g/ml | 1,7 g/ml — Tmely, silikony a lepidla |
| materiálová báze: polybuten | polybuten — Tmely, silikony a lepidla |
| měrná jednotka: l | l — Tmely, silikony a lepidla |
| teplota zpracování: od +5 °C do +30 °C | od +5 °C do +30 °C — Tmely, silikony a lepidla |
| teplotní odolnost: od -20 °C do +80 °C | od -20 °C do +80 °C — Tmely, silikony a lepidla |
| výrobce: Soudal | Soudal — Tmely, silikony a lepidla |