Tmel Mapei Mapeflex MS 45 bílý 300 ml
Výrobce: Mapei
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 266 Kč
rychletvrdnoucí tmel na bázi silanového polymeru s vysokým modulem pružnosti, na těsnění spár a lepení, i na vlhké povrchy, barva bílá
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 266 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
rychletvrdnoucí tmel na bázi silanového polymeru s vysokým modulem pružnosti, na těsnění spár a lepení, i na vlhké povrchy, barva bílá
Parametry
| balení | 300 ml |
|---|---|
| barva | bílá |
| hustota | 1,5 g/cm3 |
| měrná jednotka | l |
| použití | do interiéru i exteriéru |
| teplota zpracování | od +5 °C do+35 °C |
| v balení | 0.3 |
| výrobce | Mapei |
Doplňkové informace
| Kategorie | Tmely, silikony a lepidla |
|---|---|
| Výrobce: Mapei | Mapei — Tmely, silikony a lepidla |
| balení: 300 ml | 300 ml — Tmely, silikony a lepidla |
| barva: bílá | bílá — Tmely, silikony a lepidla |
| hustota: 1,5 g/cm3 | 1,5 g/cm3 — Tmely, silikony a lepidla |
| měrná jednotka: l | l — Tmely, silikony a lepidla |
| použití: do interiéru i exteriéru | do interiéru i exteriéru — Tmely, silikony a lepidla |
| teplota zpracování: od +5 °C do+35 °C | od +5 °C do+35 °C — Tmely, silikony a lepidla |
| výrobce: Mapei | Mapei — Tmely, silikony a lepidla |