Tmel kamnářský Ceys 310 ml
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 381 Kč
pro utěsnění a opravy spár a trhlin kamen, krbů, motorů, topných zařízení nebo protipožárních dveří, odolný teplotám až 1 500 °C nebo přímému ohni, barva černá
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 381 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
pro utěsnění a opravy spár a trhlin kamen, krbů, motorů, topných zařízení nebo protipožárních dveří, odolný teplotám až 1 500 °C nebo přímému ohni, barva černá
Parametry
| balení | 310 ml |
|---|---|
| barva | černá |
| hustota | 1,55–1,65 g/ml |
| měrná jednotka | l |
| teplotní odolnost | do +1100 °C |
| v balení | 4.65 |
| výrobce | Ceys |
Doplňkové informace
| Kategorie | Tmely, silikony a lepidla |
|---|---|
| balení: 310 ml | 310 ml — Tmely, silikony a lepidla |
| barva: černá | černá — Tmely, silikony a lepidla |
| hustota: 1,55–1,65 g/ml | 1,55–1,65 g/ml — Tmely, silikony a lepidla |
| měrná jednotka: l | l — Tmely, silikony a lepidla |
| teplotní odolnost: do +1100 °C | do +1100 °C — Tmely, silikony a lepidla |
| výrobce: Ceys | Ceys — Tmely, silikony a lepidla |