Tmel akrylový Soudal ACRYRUB bílý 600 ml
Výrobce: Soudal
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 95 Kč
pro tmelení stavebních spár konstrukcí, na bázi akrylátové disperze, voděodolný, do interiéru i exteriéru, barva bílá, 600 ml/bal.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 95 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
pro tmelení stavebních spár konstrukcí, na bázi akrylátové disperze, voděodolný, do interiéru i exteriéru, barva bílá, 600 ml/bal.
Parametry
| balení | 600 ml |
|---|---|
| barva | bílá |
| hustota | 1,63 g/ml |
| materiálová báze | akrylátová disperze |
| měrná jednotka | l |
| použití | do interiéru i exteriéru |
| teplota zpracování | od +5 °C do +30 °C |
| teplotní odolnost | od -20 °C do +80 °C |
| v balení | 0.6 |
| výrobce | Soudal |
Doplňkové informace
| Kategorie | Tmely, silikony a lepidla |
|---|---|
| Výrobce: Soudal | Soudal — Tmely, silikony a lepidla |
| balení: 600 ml | 600 ml — Tmely, silikony a lepidla |
| barva: bílá | bílá — Tmely, silikony a lepidla |
| hustota: 1,63 g/ml | 1,63 g/ml — Tmely, silikony a lepidla |
| materiálová báze: akrylátová disperze | akrylátová disperze — Tmely, silikony a lepidla |
| měrná jednotka: l | l — Tmely, silikony a lepidla |
| použití: do interiéru i exteriéru | do interiéru i exteriéru — Tmely, silikony a lepidla |
| teplota zpracování: od +5 °C do +30 °C | od +5 °C do +30 °C — Tmely, silikony a lepidla |
| teplotní odolnost: od -20 °C do +80 °C | od -20 °C do +80 °C — Tmely, silikony a lepidla |
| výrobce: Soudal | Soudal — Tmely, silikony a lepidla |