Tempo Kondela Stojan na květiny LEDOR TYP 2 - bílá/dub sonoma
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 846 Kč
Špetka přírody u vás doma! Víceúčelový stojan na květiny LEDOR TYP 2 bude pro vaši rostlinnou sbírku tím pravým místem! Jednoduchou vzdušnou konstrukci z bílého kovu doplňují 4 poličky v barvě dubu... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 846 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Špetka přírody u vás doma! Víceúčelový stojan na květiny LEDOR TYP 2 bude pro vaši rostlinnou sbírku tím pravým místem!
Jednoduchou vzdušnou konstrukci z bílého kovu doplňují 4 poličky v barvě dubu sonoma.
Police doporučujeme zatížit rovnoměrně.
Výška mezi první a druhou policí z levé strany: 29,5 cm.
Výška mezi druhou a třetí policí z levé strany: 29,6 cm.
Výška mezi třetí a čtvrtou policí z levé strany: 43,4 cm.
Výška mezi první a druhou policí z pravé strany: 44,4 cm.
Výška mezi druhou a třetí policí z pravé strany: 29,7 cm.
Výška mezi třetí a čtvrtou policí z pravé strany: 28,1 cm.
Dodáván v demontu.
Parametry
| Materiál | DTD | Kov |
|---|---|
| Barva | bílé | dub sonoma |
| Výška | 106.0 cm |
| Celková šířka | 36 cm |
| Šířka | 36.0 cm |
| Hloubka | 23.5 cm |
| Nosnost | 2 kg |
| Hmotnost | 3.7 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Květináče, stojany na květiny |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Květináče, stojany na květiny |
| Barva: bílé | dub sonoma | bílé | dub sonoma — Květináče, stojany na květiny |
| Celková šířka: 36 cm | 36 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Hloubka: 23.5 cm | 23.5 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Hmotnost: 3.7 kg | 3.7 kg — Květináče, stojany na květiny |
| Materiál: DTD | Kov | DTD | Kov — Květináče, stojany na květiny |
| Nosnost: 2 kg | 2 kg — Květináče, stojany na květiny |
| Šířka: 36.0 cm | 36.0 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Výška: 106.0 cm | 106.0 cm — Květináče, stojany na květiny |