Autronic Obal kovový KK056-YEL
Výrobce: Autronic
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 79 Kč
Zkrášlit domov a vytvořit v něm okouzlující zahradu lze snadno s obalem na květiny KK056. Materiál: kov Barva: žlutá Vhodný do interiéru a krytých teras Není vhodný do exteriéru Nemáte již místo na... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 79 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Zkrášlit domov a vytvořit v něm okouzlující zahradu lze snadno s obalem na květiny KK056.
Materiál: kov
Barva: žlutá
Vhodný do interiéru a krytých teras
Není vhodný do exteriéru
Nemáte již místo na parapetu? Vyberte si z naší nabídky stojanů na květiny.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Barva | žlutá |
| Výška | 13 cm |
| Celková šířka | 14 cm |
| Šířka | 14 cm |
| Hloubka | 14 cm |
| Hmotnost | 0.146 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Květináče, stojany na květiny |
|---|---|
| Výrobce: Autronic | Autronic — Květináče, stojany na květiny |
| Barva: žlutá | žlutá — Květináče, stojany na květiny |
| Celková šířka: 14 cm | 14 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Hloubka: 14 cm | 14 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Hmotnost: 0.146 kg | 0.146 kg — Květináče, stojany na květiny |
| Materiál: kovové | kovové — Květináče, stojany na květiny |
| Šířka: 14 cm | 14 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Výška: 13 cm | 13 cm — Květináče, stojany na květiny |