Tempo Kondela Montessori učící věž MAGAN 3v1 s tabulí
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 682 Kč
Montessori učící věž 3v1 MAGAN je mnohem víc než jen praktický pomocník. Je to hravý společník, který roste spolu s vaším dítětem a přirozeně se přizpůsobuje jeho potřebám. V jednu chvíli slouží... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 682 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Montessori učící věž 3v1 MAGAN je mnohem víc než jen praktický pomocník. Je to hravý společník, který roste spolu s vaším dítětem a přirozeně se přizpůsobuje jeho potřebám. V jednu chvíli slouží jako bezpečná učící věž, v další se díky promyšlené konstrukci bez použití nářadí změní na stolek se židlí nebo tabulku na kreslení. Stačí jednoduše odemknout sponu, otočit a opět zajistit, abyste vytvořili nový prostor pro tvořivost, učení nebo společné chvíle.
Materiál: masivní borové dřevo/překližka
Rozměry (ŠxHxV): 57,5x64x91,2 cm
Nosnost: Max. 50 kg
Tloušťka materiálu: 1,5 cm
Určena pro děti starší jednoho roku, které dokáží stát bez pomoci
Splňuje bezpečnostní normy EN 14988:2017 + A1:2020
Dodáváno v demontu.
UPOZORNĚNÍ:
Nikdy nenechávejte dítě bez dozoru.
Nebezpečí pádu.
Výrobek nepoužívejte v případě, že nejsou všechny díly správně smontovány a připevněny.
Pozor na nebezpečí otevřeného ohně a jiných zdrojů tepla v blízkosti výrobku.
Pozor na nebezpečí převrhnutí, pokud vaše dítě zapře nohy o stůl nebo jiné předměty.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | přírodní |
| Výška | 91.2 cm |
| Celková šířka | 57.5 cm |
| Šířka | 57.5 cm |
| Hloubka | 64.0 cm |
| Nosnost | 50 kg |
| Hmotnost | 6.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Učící věže a hrací sestavy |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Učící věže a hrací sestavy |
| Barva: přírodní | přírodní — Učící věže a hrací sestavy |
| Celková šířka: 57.5 cm | 57.5 cm — Učící věže a hrací sestavy |
| Hloubka: 64.0 cm | 64.0 cm — Učící věže a hrací sestavy |
| Hmotnost: 6.5 kg | 6.5 kg — Učící věže a hrací sestavy |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Učící věže a hrací sestavy |
| Nosnost: 50 kg | 50 kg — Učící věže a hrací sestavy |
| Šířka: 57.5 cm | 57.5 cm — Učící věže a hrací sestavy |
| Výška: 91.2 cm | 91.2 cm — Učící věže a hrací sestavy |