Tempo Kondela Montessori Piklerové trojúhelník 3v1 OPRIN
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 239 Kč
Připraven k dobrodružství? Piklerův trojúhelník 3v1 OPRIN je dokonalým startovacím bodem pro malé průzkumníky, kteří se nebojí objevovat svět vlastníma rukama a nohama. Tato... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 239 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Připraven k dobrodružství? Piklerův trojúhelník 3v1 OPRIN je dokonalým startovacím bodem pro malé průzkumníky, kteří se nebojí objevovat svět vlastníma rukama a nohama. Tato jedinečná Montessori hračka byla navržena tak, aby podnítila přirozený pohyb, zvědavost a sebevědomí dětí již od útlého věku. Díky kombinaci motorického trojúhelníku podle principů Piklera, menší trojúhelníkové konzoly (trojúhelníkový držák) a oboustranné desky na lezení a přelézání (lezecká stěna nebo žebřík) nabízí nekonečné možnosti pro rozvoj motoriky, rovnováhy i rovnováhy.
Materiál: masivní borové dřevo
Barva: přírodní/mix barev
Rozměry (ŠxHxV): 68,5x132x60 cm
Rozměry motorický Piklerův trojúhelník (ŠxHxV): 68,5x71,5-127,5x10-60 cm
Rozměry lezecká stěna (ŠxHxV): 32x80x12 cm
Rozměry trojúhelníkový držák (ŠxHxV): 38x14,5x14,5 cm
Nosnost: max. 50 kg Hmotnost: 8,7 kg
Tloušťka materiálu: 1,2 cm
Oboustranná deska s funkcí lezení a přelézání 3 polohy Piklerova trojúhelníku: vysoká, nízká, rozložená naplocho
Nejvyšší poloha (ŠxV): 71,5x60 cm
Střední poloha (ŠxV): 116x33 cm
Nejnižší poloha (ŠxV): 127,5x10 cm
Splňuje bezpečnostní normy EN 71
Dodáváno v demontu.
UPOZORNĚNÍ: Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí pádu z výšky.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | přírodní |
| Výška | 60.0 cm |
| Celková šířka | 68.5 cm |
| Šířka | 68.5 cm |
| Hloubka | 132.0 cm |
| Nosnost | 50 kg |
| Hmotnost | 9.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Učící věže a hrací sestavy |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Učící věže a hrací sestavy |
| Barva: přírodní | přírodní — Učící věže a hrací sestavy |
| Celková šířka: 68.5 cm | 68.5 cm — Učící věže a hrací sestavy |
| Hloubka: 132.0 cm | 132.0 cm — Učící věže a hrací sestavy |
| Hmotnost: 9.5 kg | 9.5 kg — Učící věže a hrací sestavy |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Učící věže a hrací sestavy |
| Nosnost: 50 kg | 50 kg — Učící věže a hrací sestavy |
| Šířka: 68.5 cm | 68.5 cm — Učící věže a hrací sestavy |
| Výška: 60.0 cm | 60.0 cm — Učící věže a hrací sestavy |