Teleskop Kokeš TLK 45×105 mm
Výrobce: KOKEŠ
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 7 Kč
v kombinaci se šroubem k mechanickému kotvení střešních hydroizolací přes tepelnou izolaci, na nosné konstrukce (beton, pórobeton, ocelový plech, dřevo, OSB desky), materiál plast, průměr talířku 45... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 7 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
v kombinaci se šroubem k mechanickému kotvení střešních hydroizolací přes tepelnou izolaci, na nosné konstrukce (beton, pórobeton, ocelový plech, dřevo, OSB desky), materiál plast, průměr talířku 45 mm, průměr 15 mm, délka 105 mm, využitelná délka 90 mm
Parametry
| délka | 105 mm |
|---|---|
| materiál | plast |
| měrná jednotka | ks |
| průměr | 15 mm |
| průměr talířku | 45 mm |
| typ | TLK 45 |
| v balení | 1 |
| výrobce | Jakub Kokeš CZ |
| využitelná délka | 90 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství pro zateplení |
|---|---|
| Výrobce: KOKEŠ | KOKEŠ — Příslušenství pro zateplení |
| délka: 105 mm | 105 mm — Příslušenství pro zateplení |
| materiál: plast | plast — Příslušenství pro zateplení |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství pro zateplení |
| průměr: 15 mm | 15 mm — Příslušenství pro zateplení |
| průměr talířku: 45 mm | 45 mm — Příslušenství pro zateplení |
| typ: TLK 45 | TLK 45 — Příslušenství pro zateplení |
| výrobce: Jakub Kokeš CZ | Jakub Kokeš CZ — Příslušenství pro zateplení |
| využitelná délka: 90 mm | 90 mm — Příslušenství pro zateplení |