Hmoždinka zatloukací H3 75 mm
Výrobce: EJOT
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 5 Kč
splastovým trnem, ke kotvení běžných izolačních desek v ETICS, schválená pro beton, plné a děrované zdicí materiály, povrchová montáž, průměr talířku 60 mm, délka 75 mm, 200 ks/bal. Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 5 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
splastovým trnem, ke kotvení běžných izolačních desek v ETICS, schválená pro beton, plné a děrované zdicí materiály, povrchová montáž, průměr talířku 60 mm, délka 75 mm, 200 ks/bal.
Parametry
| balení | 200 ks |
|---|---|
| délka | 75 mm |
| hloubka vrtání | 35 mm |
| kotevní hloubka | 25 mm |
| materiál trnu | plast |
| měrná jednotka | ks |
| povrchová montáž | ANO |
| průměr talířku | 60 mm |
| průměr vrtáku | 8 mm |
| typ trnu | zatloukací |
| typ výrobku | hmoždinky a kotvení |
| v balení | 200 |
| výrobce | EJOT |
| zápustná montáž | NE |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství pro zateplení |
|---|---|
| Výrobce: EJOT | EJOT — Příslušenství pro zateplení |
| balení: 200 ks | 200 ks — Příslušenství pro zateplení |
| délka: 75 mm | 75 mm — Příslušenství pro zateplení |
| hloubka vrtání: 35 mm | 35 mm — Příslušenství pro zateplení |
| kotevní hloubka: 25 mm | 25 mm — Příslušenství pro zateplení |
| materiál trnu: plast | plast — Příslušenství pro zateplení |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství pro zateplení |
| povrchová montáž: ANO | ANO — Příslušenství pro zateplení |
| průměr talířku: 60 mm | 60 mm — Příslušenství pro zateplení |
| průměr vrtáku: 8 mm | 8 mm — Příslušenství pro zateplení |
| typ trnu: zatloukací | zatloukací — Příslušenství pro zateplení |
| typ výrobku: hmoždinky a kotvení | hmoždinky a kotvení — Příslušenství pro zateplení |
| výrobce: EJOT | EJOT — Příslušenství pro zateplení |
| zápustná montáž: NE | NE — Příslušenství pro zateplení |