Teleskop Ejot HTK-2G 50×285 mm (300 ks/bal.)
Výrobce: EJOT
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 10 Kč
v kombinaci se šroubem k mechanickému kotvení střešních hydroizolací přes tepelnou izolaci, na nosné konstrukce (ocelový plech, dřevo, deskové materiály), materiál plast, průměr talířku 50 mm, průměr... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 10 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
v kombinaci se šroubem k mechanickému kotvení střešních hydroizolací přes tepelnou izolaci, na nosné konstrukce (ocelový plech, dřevo, deskové materiály), materiál plast, průměr talířku 50 mm, průměr 15 mm, délka 285 mm, využitelná délka 275 mm, 300 ks/bal.
Parametry
| balení | 300 ks |
|---|---|
| délka | 285 mm |
| materiál | plast |
| měrná jednotka | ks |
| průměr | 15 mm |
| průměr talířku | 50 mm |
| typ | HTK-2G |
| v balení | 1 |
| výrobce | Ejot |
| využitelná délka | 275 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství pro zateplení |
|---|---|
| Výrobce: EJOT | EJOT — Příslušenství pro zateplení |
| balení: 300 ks | 300 ks — Příslušenství pro zateplení |
| délka: 285 mm | 285 mm — Příslušenství pro zateplení |
| materiál: plast | plast — Příslušenství pro zateplení |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství pro zateplení |
| průměr: 15 mm | 15 mm — Příslušenství pro zateplení |
| průměr talířku: 50 mm | 50 mm — Příslušenství pro zateplení |
| typ: HTK-2G | HTK-2G — Příslušenství pro zateplení |
| výrobce: Ejot | Ejot — Příslušenství pro zateplení |
| využitelná délka: 275 mm | 275 mm — Příslušenství pro zateplení |