Teleskop Ejot EcoTek 50×225 mm (300 ks/bal.)
Výrobce: EJOT
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 496 Kč
v kombinaci se šroubem k mechanickému kotvení střešních hydroizolací přes tepelnou izolaci, na nosné konstrukce (beton, pórobeton, ocelový plech, dřevo, deskové materiály), materiál plast, průměr... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 3 496 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
v kombinaci se šroubem k mechanickému kotvení střešních hydroizolací přes tepelnou izolaci, na nosné konstrukce (beton, pórobeton, ocelový plech, dřevo, deskové materiály), materiál plast, průměr talířku 50 mm, délka 225 mm, využitelná délka 215 mm, 300 ks/bal.
Parametry
| balení | 300 ks |
|---|---|
| délka | 225 mm |
| materiál | plast |
| měrná jednotka | ks |
| průměr | 15 mm |
| průměr talířku | 50 mm |
| typ | EcoTek |
| v balení | 300 |
| výrobce | Ejot |
| využitelná délka | 215 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství pro zateplení |
|---|---|
| Výrobce: EJOT | EJOT — Příslušenství pro zateplení |
| balení: 300 ks | 300 ks — Příslušenství pro zateplení |
| délka: 225 mm | 225 mm — Příslušenství pro zateplení |
| materiál: plast | plast — Příslušenství pro zateplení |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství pro zateplení |
| průměr: 15 mm | 15 mm — Příslušenství pro zateplení |
| průměr talířku: 50 mm | 50 mm — Příslušenství pro zateplení |
| typ: EcoTek | EcoTek — Příslušenství pro zateplení |
| výrobce: Ejot | Ejot — Příslušenství pro zateplení |
| využitelná délka: 215 mm | 215 mm — Příslušenství pro zateplení |