Teleskop Ejot EcoTek 50×105 mm (800 ks/bal.)
Výrobce: EJOT
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 5 178 Kč
v kombinaci se šroubem k mechanickému kotvení střešních hydroizolací přes tepelnou izolaci, na nosné konstrukce (beton, pórobeton, ocelový plech, dřevo, deskové materiály), materiál plast, průměr... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 5 178 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
v kombinaci se šroubem k mechanickému kotvení střešních hydroizolací přes tepelnou izolaci, na nosné konstrukce (beton, pórobeton, ocelový plech, dřevo, deskové materiály), materiál plast, průměr talířku 50 mm, délka 105 mm, využitelná délka 95 mm, 800 ks/bal.
Parametry
| balení | 800 ks |
|---|---|
| délka | 105 mm |
| materiál | plast |
| měrná jednotka | ks |
| průměr | 15 mm |
| průměr talířku | 50 mm |
| typ | EcoTek |
| v balení | 800 |
| výrobce | Ejot |
| využitelná délka | 95 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství pro zateplení |
|---|---|
| Výrobce: EJOT | EJOT — Příslušenství pro zateplení |
| balení: 800 ks | 800 ks — Příslušenství pro zateplení |
| délka: 105 mm | 105 mm — Příslušenství pro zateplení |
| materiál: plast | plast — Příslušenství pro zateplení |
| měrná jednotka: ks | ks — Příslušenství pro zateplení |
| průměr: 15 mm | 15 mm — Příslušenství pro zateplení |
| průměr talířku: 50 mm | 50 mm — Příslušenství pro zateplení |
| typ: EcoTek | EcoTek — Příslušenství pro zateplení |
| výrobce: Ejot | Ejot — Příslušenství pro zateplení |
| využitelná délka: 95 mm | 95 mm — Příslušenství pro zateplení |