MIKO Jídelní židle Caro - buk masiv/látka
Výrobce: MIKO
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 5 230 Kč
Zakázková výroba - termín dodání se liší v závislosti na výběru barvy látky čalounění a odstínu dřeva. Moderní jídelní židle CARO se bude vyjímat nejen v domácnosti, ale i restauraci, kavárně, či... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 5 230 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Zakázková výroba - termín dodání se liší v závislosti na výběru barvy látky čalounění a odstínu dřeva.
Moderní jídelní židle CARO se bude vyjímat nejen v domácnosti, ale i restauraci, kavárně, či hotelovém loby! Díky pevné kvalitní konstrukci, je židle vhodná i do zátěžových prostor.
Konstrukce je vyrobena z masivního bukového dřeva s dlouhou životností. Komfort při sezení zajistí čalouněný sedák s vykrojenou opěrkou zad.
Parametry:
celková výška - 84 cm
celková šířka - 50 cm
hloubka sedu - 54 cm
výška sedáku od země - 46 cm
max. nosnost - 130 kg
Barvu látky čalounění a odstín dřeva si navolíte v konfiguraci níže.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Styl | Moderní |
| Materiál sedáku | látkové |
| Materiál rámu židle | Dřevo |
| Výška | 84 cm |
| Výška sedáku | 46 cm |
| Celková šířka | 50 cm |
| Šířka | 50 cm |
| Hloubka | 54 cm |
| Nosnost | 130 kg |
| Hmotnost | 7 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jídelní židle |
|---|---|
| Výrobce: MIKO | MIKO — Jídelní židle |
| Celková šířka: 50 cm | 50 cm — Jídelní židle |
| Hloubka: 54 cm | 54 cm — Jídelní židle |
| Hmotnost: 7 kg | 7 kg — Jídelní židle |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Jídelní židle |
| Materiál rámu židle: Dřevo | Dřevo — Jídelní židle |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Jídelní židle |
| Nosnost: 130 kg | 130 kg — Jídelní židle |
| Šířka: 50 cm | 50 cm — Jídelní židle |
| Styl: Moderní | Moderní — Jídelní židle |
| Výška: 84 cm | 84 cm — Jídelní židle |
| Výška sedáku: 46 cm | 46 cm — Jídelní židle |