MIKO Jídelní židle Bunny - buk masiv/látka
Výrobce: MIKO
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 090 Kč
Zakázková výroba - termín dodání se liší v závislosti na výběru barvy látky čalounění a odstínu dřeva. Jídelní židle Bunny je vyrobena s ohledem na design, kvalitu a nadčasovost! Kostra z... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 3 090 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Zakázková výroba - termín dodání se liší v závislosti na výběru barvy látky čalounění a odstínu dřeva.
Jídelní židle Bunny je vyrobena s ohledem na design, kvalitu a nadčasovost! Kostra z odolného bukového dřeva je doplněna o čalouněný podsedák.
Díky svému jednoduchému provedení, židle Bunny skvěle doplní prázdné místo u stolu každého moderního interiéru.
Parametry:
celková výška - 82,5 cm
celková šířka - 44,5 cm
hloubka sedu - 51,5 cm
výška od země po sedák - 47 cm
max. nosnost - 120 kg
Barvu látky čalounění a odstín dřeva si navolíte v konfiguraci níže.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Styl | Moderní |
| Barva | dekor buk |
| Materiál sedáku | látkové |
| Materiál rámu židle | Dřevo |
| Výška | 82,5 cm |
| Výška sedáku | 47 cm |
| Celková šířka | 44.5 cm |
| Šířka | 44,5 cm |
| Hloubka | 51,5 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 6 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jídelní židle |
|---|---|
| Výrobce: MIKO | MIKO — Jídelní židle |
| Barva: dekor buk | dekor buk — Jídelní židle |
| Celková šířka: 44.5 cm | 44.5 cm — Jídelní židle |
| Hloubka: 51,5 cm | 51,5 cm — Jídelní židle |
| Hmotnost: 6 kg | 6 kg — Jídelní židle |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Jídelní židle |
| Materiál rámu židle: Dřevo | Dřevo — Jídelní židle |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Jídelní židle |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — Jídelní židle |
| Šířka: 44,5 cm | 44,5 cm — Jídelní židle |
| Styl: Moderní | Moderní — Jídelní židle |
| Výška: 82,5 cm | 82,5 cm — Jídelní židle |
| Výška sedáku: 47 cm | 47 cm — Jídelní židle |