MIKO Jídelní židle Bunny - buk masiv
Výrobce: MIKO
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 930 Kč
Celodřevěná jídelní židle Bunny kombinuje nadčasový design s prvky přírodní elegance. Je vyrobena s ohledem na kvalitu a nadčasovost! Díky svému jednoduchému provedení, židle skvěle doplní prázdné... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 930 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Celodřevěná jídelní židle Bunny kombinuje nadčasový design s prvky přírodní elegance. Je vyrobena s ohledem na kvalitu a nadčasovost! Díky svému jednoduchému provedení, židle skvěle doplní prázdné místo u stolu každého moderního interiéru a odolný bukový masiv zajistí dlouhou životnost.
Parametry:
celková výška - 82,5 cm
celková šířka - 44,2 cm
hloubka sedu - 51,5 cm
výška od země po sedák - 47 cm
max. nosnost - 120 kg
Odstín dřeva si navolíte v konfiguraci níže.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Styl | Moderní |
| Barva | dekor buk |
| Materiál sedáku | dřevěné |
| Materiál rámu židle | Dřevo |
| Výška | 82,5 cm |
| Výška sedáku | 47 cm |
| Celková šířka | 44.2 cm |
| Šířka | 44,2 cm |
| Hloubka | 51,5 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 6 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jídelní židle |
|---|---|
| Výrobce: MIKO | MIKO — Jídelní židle |
| Barva: dekor buk | dekor buk — Jídelní židle |
| Celková šířka: 44.2 cm | 44.2 cm — Jídelní židle |
| Hloubka: 51,5 cm | 51,5 cm — Jídelní židle |
| Hmotnost: 6 kg | 6 kg — Jídelní židle |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Jídelní židle |
| Materiál rámu židle: Dřevo | Dřevo — Jídelní židle |
| Materiál sedáku: dřevěné | dřevěné — Jídelní židle |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — Jídelní židle |
| Šířka: 44,2 cm | 44,2 cm — Jídelní židle |
| Styl: Moderní | Moderní — Jídelní židle |
| Výška: 82,5 cm | 82,5 cm — Jídelní židle |
| Výška sedáku: 47 cm | 47 cm — Jídelní židle |