MIKO Jídelní židle Angelo 1 - buk masiv
Výrobce: MIKO
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 370 Kč
Dopřejte si kvalitní posezení u rodinného stolu! Dřevěná jídelní židle Angelo 1 díky svému jednoduchému designu doplní jakýkoliv interiér jídelny, či kuchyně! Vyrobena je z kvalitního bukového... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 370 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dopřejte si kvalitní posezení u rodinného stolu! Dřevěná jídelní židle Angelo 1 díky svému jednoduchému designu doplní jakýkoliv interiér jídelny, či kuchyně!
Vyrobena je z kvalitního bukového masivu, který židli zajistí patřičnou odolnost a dlouhou životnost.
Parametry:
celková výška - 92 cm
celková šířka - 46 cm
hloubka sedu - 43 cm
výška sedu od země - 46 cm
max. nosnost - 120 kg
Odstín dřeva si navolíte v konfiguraci níže.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Materiál sedáku | dřevěné |
| Materiál rámu židle | Dřevo |
| Výška | 92 cm |
| Výška sedáku | 45 cm |
| Celková šířka | 46 cm |
| Šířka | 46 cm |
| Hloubka | 43 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 5.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jídelní židle |
|---|---|
| Výrobce: MIKO | MIKO — Jídelní židle |
| Celková šířka: 46 cm | 46 cm — Jídelní židle |
| Hloubka: 43 cm | 43 cm — Jídelní židle |
| Hmotnost: 5.5 kg | 5.5 kg — Jídelní židle |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Jídelní židle |
| Materiál rámu židle: Dřevo | Dřevo — Jídelní židle |
| Materiál sedáku: dřevěné | dřevěné — Jídelní židle |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — Jídelní židle |
| Šířka: 46 cm | 46 cm — Jídelní židle |
| Výška: 92 cm | 92 cm — Jídelní židle |
| Výška sedáku: 45 cm | 45 cm — Jídelní židle |