Lišta závětrná poplastovaná Viplanyl světle šedá délka 2,0 m rš. 250 mm
Výrobce: D PLAST
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 426 Kč
k ukončení střechy ve štítu, materiál pozinkovaný plech s vrstvou PVC, barva světle šedá, rozměry 150×30×60×10 mm, rozvinutá šířka 250 mm, délka 2,0 m
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 426 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
k ukončení střechy ve štítu, materiál pozinkovaný plech s vrstvou PVC, barva světle šedá, rozměry 150×30×60×10 mm, rozvinutá šířka 250 mm, délka 2,0 m
Parametry
| barva | šedá |
|---|---|
| délka | 2,0 m |
| materiál | pozinkovaný plech s vrstvou PVC |
| měrná jednotka | bm |
| rozměry | 150×30×60×10 mm |
| rozvinutá šířka | 250 mm |
| tloušťka | 0,6 mm |
| v balení | 2 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Hydroizolace |
|---|---|
| Výrobce: D PLAST | D PLAST — Hydroizolace |
| barva: šedá | šedá — Hydroizolace |
| délka: 2,0 m | 2,0 m — Hydroizolace |
| materiál: pozinkovaný plech s vrstvou PVC | pozinkovaný plech s vrstvou PVC — Hydroizolace |
| měrná jednotka: bm | bm — Hydroizolace |
| rozměry: 150×30×60×10 mm | 150×30×60×10 mm — Hydroizolace |
| rozvinutá šířka: 250 mm | 250 mm — Hydroizolace |
| tloušťka: 0,6 mm | 0,6 mm — Hydroizolace |