Lišta koutová vnější poplastovaná Viplanyl světle šedá délka 2,0 m rš. 100 mm
Výrobce: D PLAST
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 172 Kč
k vypnutí a přitavení hydroizolační fólie v koutech, materiál pozinkovaný plech s vrstvou PVC, barva světle šedá, rozměry 50×50 mm, rozvinutá šířka 100 mm, délka 2,0 m
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 172 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
k vypnutí a přitavení hydroizolační fólie v koutech, materiál pozinkovaný plech s vrstvou PVC, barva světle šedá, rozměry 50×50 mm, rozvinutá šířka 100 mm, délka 2,0 m
Parametry
| barva | šedá |
|---|---|
| délka | 2,0 m |
| materiál | pozinkovaný plech s vrstvou PVC |
| měrná jednotka | bm |
| rozměry | 50×50 mm |
| rozvinutá šířka | 100 mm |
| tloušťka | 0,6 mm |
| v balení | 2 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Hydroizolace |
|---|---|
| Výrobce: D PLAST | D PLAST — Hydroizolace |
| barva: šedá | šedá — Hydroizolace |
| délka: 2,0 m | 2,0 m — Hydroizolace |
| materiál: pozinkovaný plech s vrstvou PVC | pozinkovaný plech s vrstvou PVC — Hydroizolace |
| měrná jednotka: bm | bm — Hydroizolace |
| rozměry: 50×50 mm | 50×50 mm — Hydroizolace |
| rozvinutá šířka: 100 mm | 100 mm — Hydroizolace |
| tloušťka: 0,6 mm | 0,6 mm — Hydroizolace |