List pilový Hilti P 20 1014 Universal Standard 5 ks
Výrobce: HILTI
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 418 Kč
do dřeva, kovů, plastů a dalších materiálů, k mečovým pilám, materiál BIM, upínací systém stopka (S), délka řezu 150 mm, 10–14 zubů/palec, šířka 19 mm, délka 203 mm, tloušťka 0,9 mm, 5 ks/bal. Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 1 418 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
do dřeva, kovů, plastů a dalších materiálů, k mečovým pilám, materiál BIM, upínací systém stopka (S), délka řezu 150 mm, 10–14 zubů/palec, šířka 19 mm, délka 203 mm, tloušťka 0,9 mm, 5 ks/bal.
Parametry
| balení | 5 ks |
|---|---|
| délka | 203 mm |
| délka řezu | 150 mm |
| materiál | BIM |
| měrná jednotka | ks |
| rozměry | 19×203×0,9 mm |
| šířka | 19 mm |
| tloušťka | 0,9 mm |
| upínací systém | stopka (S) |
| v balení | 5 |
| zuby na palec | 10–14 zubů/palec |
Doplňkové informace
| Kategorie | Pilové lišty |
|---|---|
| Výrobce: HILTI | HILTI — Pilové lišty |
| balení: 5 ks | 5 ks — Pilové lišty |
| délka: 203 mm | 203 mm — Pilové lišty |
| délka řezu: 150 mm | 150 mm — Pilové lišty |
| materiál: BIM | BIM — Pilové lišty |
| měrná jednotka: ks | ks — Pilové lišty |
| rozměry: 19×203×0,9 mm | 19×203×0,9 mm — Pilové lišty |
| šířka: 19 mm | 19 mm — Pilové lišty |
| tloušťka: 0,9 mm | 0,9 mm — Pilové lišty |
| upínací systém: stopka (S) | stopka (S) — Pilové lišty |
| zuby na palec: 10–14 zubů/palec | 10–14 zubů/palec — Pilové lišty |