List pilový Hilti SPX 46 2 Light Concrete
Výrobce: HILTI
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 9 010 Kč
do pórobetonu (< 215 mm), k mečovým pilám, materiál tvrdokov, upínací systém stopka (S), délka řezu 400 mm, 2 zuby/palec, šířka 22 mm, délka 457 mm, tloušťka 1,5 mm
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 9 010 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
do pórobetonu (< 215 mm), k mečovým pilám, materiál tvrdokov, upínací systém stopka (S), délka řezu 400 mm, 2 zuby/palec, šířka 22 mm, délka 457 mm, tloušťka 1,5 mm
Parametry
| délka | 457 mm |
|---|---|
| délka řezu | 400 mm |
| materiál | tvrdokov |
| měrná jednotka | ks |
| rozměry | 22×457×1,5 mm |
| šířka | 22 mm |
| tloušťka | 1,5 mm |
| upínací systém | stopka (S) |
| v balení | 3 |
| zuby na palec | 2 zuby/palec |
Doplňkové informace
| Kategorie | Pilové lišty |
|---|---|
| Výrobce: HILTI | HILTI — Pilové lišty |
| délka: 457 mm | 457 mm — Pilové lišty |
| délka řezu: 400 mm | 400 mm — Pilové lišty |
| materiál: tvrdokov | tvrdokov — Pilové lišty |
| měrná jednotka: ks | ks — Pilové lišty |
| rozměry: 22×457×1,5 mm | 22×457×1,5 mm — Pilové lišty |
| šířka: 22 mm | 22 mm — Pilové lišty |
| tloušťka: 1,5 mm | 1,5 mm — Pilové lišty |
| upínací systém: stopka (S) | stopka (S) — Pilové lišty |
| zuby na palec: 2 zuby/palec | 2 zuby/palec — Pilové lišty |