Lepidlo těsnící Mapei Eporip A 7,5 kg
Výrobce: MAPEI
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 441 Kč
dvousložkové lepidlo – složka A, na bázi epoxidu, k provedení pracovních spár a monolitikcé utěsnění trhlin v potěrech, barva šedá, spotřeba 0,5–2,0 kg/m2
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 441 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
dvousložkové lepidlo – složka A, na bázi epoxidu, k provedení pracovních spár a monolitikcé utěsnění trhlin v potěrech, barva šedá, spotřeba 0,5–2,0 kg/m2
Parametry
| balení | 7,5 kg |
|---|---|
| měrná jednotka | kg |
| označení | složka A |
| spotřeba | 0,5–2,0 kg/m2 |
| teplota zpracování | od +5°C do +30°C |
| v balení | 7.50019 |
| výrobce | Mapei |
Doplňkové informace
| Kategorie | Tmely, silikony a lepidla |
|---|---|
| Výrobce: MAPEI | MAPEI — Tmely, silikony a lepidla |
| balení: 7,5 kg | 7,5 kg — Tmely, silikony a lepidla |
| měrná jednotka: kg | kg — Tmely, silikony a lepidla |
| označení: složka A | složka A — Tmely, silikony a lepidla |
| spotřeba: 0,5–2,0 kg/m2 | 0,5–2,0 kg/m2 — Tmely, silikony a lepidla |
| teplota zpracování: od +5°C do +30°C | od +5°C do +30°C — Tmely, silikony a lepidla |
| výrobce: Mapei | Mapei — Tmely, silikony a lepidla |