Lepidlo konstrukční na dřevo Den Braven D4 310 ml
Výrobce: DEN BRAVEN
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 226 Kč
pro lepení dřevěných konstrukcí a trámů, extrémně vysoká pevnost lepených spojů v kombinaci dřevo–dřevo, na bázi polyuretanu, voděodolnost D4, rychleschnoucí, spotřeba 0,2–0,3 kg/m2, 310 ml/bal. Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 226 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
pro lepení dřevěných konstrukcí a trámů, extrémně vysoká pevnost lepených spojů v kombinaci dřevo–dřevo, na bázi polyuretanu, voděodolnost D4, rychleschnoucí, spotřeba 0,2–0,3 kg/m2, 310 ml/bal.
Parametry
| balení | 310 ml |
|---|---|
| barva | transparentní |
| hustota | 1,12 g/ml |
| měrná jednotka | l |
| použití | do interiéru i exteriéru |
| spotřeba | 0,2–0,3 kg/m2 |
| teplota zpracování | od +5 °C do +40 °C |
| teplotní odolnost | od -30 °C do +80 °C |
| v balení | 0.31 |
| výrobce | Den Braven |
| zpracovatelnost | 7 min. |
Doplňkové informace
| Kategorie | Tmely, silikony a lepidla |
|---|---|
| Výrobce: DEN BRAVEN | DEN BRAVEN — Tmely, silikony a lepidla |
| balení: 310 ml | 310 ml — Tmely, silikony a lepidla |
| barva: transparentní | transparentní — Tmely, silikony a lepidla |
| hustota: 1,12 g/ml | 1,12 g/ml — Tmely, silikony a lepidla |
| měrná jednotka: l | l — Tmely, silikony a lepidla |
| použití: do interiéru i exteriéru | do interiéru i exteriéru — Tmely, silikony a lepidla |
| spotřeba: 0,2–0,3 kg/m2 | 0,2–0,3 kg/m2 — Tmely, silikony a lepidla |
| teplota zpracování: od +5 °C do +40 °C | od +5 °C do +40 °C — Tmely, silikony a lepidla |
| teplotní odolnost: od -30 °C do +80 °C | od -30 °C do +80 °C — Tmely, silikony a lepidla |
| výrobce: Den Braven | Den Braven — Tmely, silikony a lepidla |
| zpracovatelnost: 7 min. | 7 min. — Tmely, silikony a lepidla |