Lepidlo cementové Profi PREMIUM FLEX KLEBER C2TES1 25 kg
Výrobce: Profi
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 416 Kč
flexibilní cementové lepidlo, ideální pro lepení transparentních a průsvitných materiálů, obkladů a dlažeb, použití do interiérui exteriéru, spotřeba 2–4 kg/m2, zrnitost 0,7 mm
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 416 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
flexibilní cementové lepidlo, ideální pro lepení transparentních a průsvitných materiálů, obkladů a dlažeb, použití do interiérui exteriéru, spotřeba 2–4 kg/m2, zrnitost 0,7 mm
Parametry
| balení | 25 kg |
|---|---|
| doporučená tloušťka | 2–5 mm |
| měrná jednotka | bal. |
| použití | do interiéru i exteriéru |
| reakce na oheň | třída A1 |
| spotřeba | 2–4 kg/m2 |
| třída | C2TES1 |
| v balení | 1 |
| výrobce | Profi |
| zrnitost | 0,7 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Tmely, silikony a lepidla |
|---|---|
| Výrobce: Profi | Profi — Tmely, silikony a lepidla |
| balení: 25 kg | 25 kg — Tmely, silikony a lepidla |
| doporučená tloušťka: 2–5 mm | 2–5 mm — Tmely, silikony a lepidla |
| měrná jednotka: bal. | bal. — Tmely, silikony a lepidla |
| použití: do interiéru i exteriéru | do interiéru i exteriéru — Tmely, silikony a lepidla |
| reakce na oheň: třída A1 | třída A1 — Tmely, silikony a lepidla |
| spotřeba: 2–4 kg/m2 | 2–4 kg/m2 — Tmely, silikony a lepidla |
| třída: C2TES1 | C2TES1 — Tmely, silikony a lepidla |
| výrobce: Profi | Profi — Tmely, silikony a lepidla |
| zrnitost: 0,7 mm | 0,7 mm — Tmely, silikony a lepidla |