Kotouč pilový Hilti SCB WU 190×30×1,14 mm 18 z.
Výrobce: HILTI
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 846 Kč
do všech druhů dřeva, k ručním okružním pilám, průměr kotouče 190 mm, upínací otvor 30 mm, počet zubů 18, tloušťka 1,14 mm
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 1 846 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
do všech druhů dřeva, k ručním okružním pilám, průměr kotouče 190 mm, upínací otvor 30 mm, počet zubů 18, tloušťka 1,14 mm
Parametry
| měrná jednotka | ks |
|---|---|
| počet zubů | 18 |
| průměr kotouče | 190 mm |
| rozměry | 190×30×1,14 mm |
| tloušťka | 1,14 mm |
| upínací otvor | 30 mm |
| v balení | 1 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Pilové kotouče a pásy |
|---|---|
| Výrobce: HILTI | HILTI — Pilové kotouče a pásy |
| měrná jednotka: ks | ks — Pilové kotouče a pásy |
| průměr kotouče: 190 mm | 190 mm — Pilové kotouče a pásy |
| rozměry: 190×30×1,14 mm | 190×30×1,14 mm — Pilové kotouče a pásy |
| tloušťka: 1,14 mm | 1,14 mm — Pilové kotouče a pásy |
| upínací otvor: 30 mm | 30 mm — Pilové kotouče a pásy |