Kotouč DIA Hilti SP-S Universal 350×25,4×3,2×10 mm
Výrobce: HILTI
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 5 725 Kč
do betonu, zdiva, kamenů a cementu, k benzínovým pilám, k suchému řezání, průměr kotouče 350 mm, upínací otvor 25,4 mm, šířka řezu 3,2 mm, tloušťka 2,2 mm, výška segmentu 10 mm
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 5 725 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
do betonu, zdiva, kamenů a cementu, k benzínovým pilám, k suchému řezání, průměr kotouče 350 mm, upínací otvor 25,4 mm, šířka řezu 3,2 mm, tloušťka 2,2 mm, výška segmentu 10 mm
Parametry
| měrná jednotka | ks |
|---|---|
| průměr kotouče | 350 mm |
| rozměry | 350×25,4×3,2×10 mm |
| šířka řezu | 3,2 mm |
| tloušťka | 2,2 mm |
| upínací otvor | 25,4 mm |
| v balení | 1 |
| výška segmentu | 10 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Pilové kotouče a pásy |
|---|---|
| Výrobce: HILTI | HILTI — Pilové kotouče a pásy |
| měrná jednotka: ks | ks — Pilové kotouče a pásy |
| průměr kotouče: 350 mm | 350 mm — Pilové kotouče a pásy |
| rozměry: 350×25,4×3,2×10 mm | 350×25,4×3,2×10 mm — Pilové kotouče a pásy |
| šířka řezu: 3,2 mm | 3,2 mm — Pilové kotouče a pásy |
| tloušťka: 2,2 mm | 2,2 mm — Pilové kotouče a pásy |
| upínací otvor: 25,4 mm | 25,4 mm — Pilové kotouče a pásy |
| výška segmentu: 10 mm | 10 mm — Pilové kotouče a pásy |