KETTLER Venkovní lampička KETTLER RIBBED - černá
Výrobce: KETTLER
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 650 Kč
KETTLIGHT RIBBED stolní lampa– elegantní design a úsporné LED osvětlení. Elegantní a moderní stolní lampa KETTLIGHT RIBBED se stane stylovým doplňkem každého exteriéru nebo interiéru. Minimalistický... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 650 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
KETTLIGHT RIBBED stolní lampa– elegantní design a úsporné LED osvětlení.
Elegantní a moderní stolní lampa KETTLIGHT RIBBED se stane stylovým doplňkem každého exteriéru nebo interiéru.
Minimalistický design v matné barvě a jemně žebrované tělo vytvářejí jedinečný vizuální efekt, který zaujme na první pohled. Energeticky úsporné LED osvětlení nabízí příjemné teplé světlo, ideální pro čtení, práci i relaxaci.
Vyrobena z hliníku a polykarbonátu, nabízí vysokou odolnost, nízkou hmotnost a dlouhou životnost světelného zdroje. Lampa poskytuje příjemné teplé bílé světlo (2 700–3 000 K) s vynikajícím podáním barev (CRI 83), ideálním pro čtení i relaxaci.
Díky stmívací funkci lze snadno přizpůsobit intenzitu světla aktuální náladě či potřebě.
Rozměry (V × Š × H): 35 × 11 × 11 cm
Světelný tok: 150 lm
Spotřeba energie: 18 kWh/1000 h
Energetická třída: G
Životnost světelného zdroje: 25 000 h (dle EU testu – faktor životnosti 1,00)
Napájení: nepřímé připojení k síti (NMLS) LED moduly OSRAM / CRI >= 80 / 2,2 W / DC 3,7 V / 150 lm
Dotykové ZAP/VYP / plynule stmívatelné 5 %-100 %
Teplota barev: 2700 K a 3000 K s paměťovou funkcí
Baterie: Li-ion baterie 4 400 mAh
Třída ochrany IIIIP65 (chráněno proti stříkající vodě)
Nabíjecí stanice s kabelem s portem USB-A je součástí balení.
Parametry
| Materiál | kovové | plastové |
|---|---|
| Barva | černá |
| Výška | 35 cm |
| Celková šířka | 11 cm |
| Šířka | 11 cm |
| Hloubka | 11 cm |
| Hmotnost | 1.1 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní svítidla |
|---|---|
| Výrobce: KETTLER | KETTLER — Zahradní svítidla |
| Barva: černá | černá — Zahradní svítidla |
| Celková šířka: 11 cm | 11 cm — Zahradní svítidla |
| Hloubka: 11 cm | 11 cm — Zahradní svítidla |
| Hmotnost: 1.1 kg | 1.1 kg — Zahradní svítidla |
| Materiál: kovové | plastové | kovové | plastové — Zahradní svítidla |
| Šířka: 11 cm | 11 cm — Zahradní svítidla |
| Výška: 35 cm | 35 cm — Zahradní svítidla |