Autronic Solární venkovní lampička LED - PLA107 GREY
Výrobce: Autronic
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 196 Kč
Solární lampička v šedém provedení kombinuje pevnou kovovou základnu s elegantním stínidlem z polyratanu, které vytváří příjemný světelný efekt. LED osvětlení je napájeno solární energií, což... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 196 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Solární lampička v šedém provedení kombinuje pevnou kovovou základnu s elegantním stínidlem z polyratanu, které vytváří příjemný světelný efekt.
LED osvětlení je napájeno solární energií, což umožňuje bezdrátový provoz a snadnou instalaci bez potřeby elektrické zásuvky. Design lampy ve tvaru klasického stolního svítidla přináší do interiéru i exteriéru dekorativní a funkční prvek.
Rozměr: 14x31x14 cm
Typ baterie: 1x AA
Stupeň krytí IP: IP44
Polyratanové provedení stínidla dodává výrobku přírodní vzhled a zároveň je odolné vůči povětrnostním vlivům. Výška lampy a stabilní kovová základna zajišťují bezpečné postavení na různých površích. LED osvětlení je napájeno 1 x AA dobíjecí baterií a zároveň solárním panelem umístěným na horní hraně.
Parametry
| Materiál | kovové | umělý ratan |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Výška | 31 cm |
| Celková šířka | 14 cm |
| Šířka | 14 cm |
| Hloubka | 14 cm |
| Rozměr | 14x31x14 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní svítidla |
|---|---|
| Výrobce: Autronic | Autronic — Zahradní svítidla |
| Barva: šedá | šedá — Zahradní svítidla |
| Celková šířka: 14 cm | 14 cm — Zahradní svítidla |
| Hloubka: 14 cm | 14 cm — Zahradní svítidla |
| Materiál: kovové | umělý ratan | kovové | umělý ratan — Zahradní svítidla |
| Rozměr: 14x31x14 cm | 14x31x14 cm — Zahradní svítidla |
| Šířka: 14 cm | 14 cm — Zahradní svítidla |
| Výška: 31 cm | 31 cm — Zahradní svítidla |