Jídelní křesílko TALON – kov, sametová látka, více barev Kapučíno
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 1 971 Kč
Jídelní křesílko TALON je vyrobeno v moderním designu. Skvěle se hodí do každé jídelny či obývací místnosti. Pevná a stabilní konstrukce je tvořena z kovu v černém odstínu. Křeslo má čalouněný sedák... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kupzidle.cz Nejlevnější | Skladem | 1 971 Kč | Do obchodu |
| atan.cz | Skladem | 1 971 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jídelní křesílko TALON je vyrobeno v moderním designu. Skvěle se hodí do každé jídelny či obývací místnosti. Pevná a stabilní konstrukce je tvořena z kovu v černém odstínu. Křeslo má čalouněný sedák i opěrák příjemnou sametovou látkou ve více barvách. Vnitřní část opěradla společně se sedákem jsou prošívané v elegantním stylu. Nosnost je 110 kg.
Rozměry:
- šířka 56 cm
- hloubka 65 cm
- výška 81 cm
- výška sedu 51 cm
Materiál:
- sametová tkanina
- ocel s práškovým nástřikem
Dodáváme v demontu.
Parametry
| Nosnost | 110 kg |
|---|---|
| Úroveň | Střední třída |
| TALON | Kapučíno |
| Hmotnost | 7.25 kg |
| Materiál | kovové |
| Styl | Boho |
| Barva | Capuccino |
| Materiál sedáku | látkové |
| Materiál rámu židle | Kov |
| Výška | 87 cm |
| Výška sedáku | 50 cm |
| Celková šířka | 61 cm |
| Šířka | 61 cm |
| Hloubka | 61 cm |
| Rozměr | 58x87x60 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jídelní křesílka |
|---|---|
| Barva: Capuccino | Capuccino — Jídelní křesílka |
| Celková šířka: 61 cm | 61 cm — Jídelní křesílka |
| Hloubka: 61 cm | 61 cm — Jídelní křesílka |
| Hmotnost: 7.25 kg | 7.25 kg — Jídelní křesílka |
| Materiál: kovové | kovové — Jídelní křesílka |
| Materiál rámu židle: Kov | Kov — Jídelní křesílka |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Jídelní křesílka |
| Nosnost: 110 kg | 110 kg — Jídelní křesílka |
| Rozměr: 58x87x60 cm | 58x87x60 cm — Jídelní křesílka |
| Šířka: 61 cm | 61 cm — Jídelní křesílka |
| Styl: Boho | Boho — Jídelní křesílka |
| TALON: Kapučíno | Kapučíno — Jídelní křesílka |
| Úroveň: Střední třída | Střední třída — Jídelní křesílka |
| Výška: 87 cm | 87 cm — Jídelní křesílka |
| Výška sedáku: 50 cm | 50 cm — Jídelní křesílka |