Idea Stůl + 4 židle 8849 tmavohnědý lak
Výrobce: Idea
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 999 Kč
Provedení: Hnědá jídelní sestava v provedení masiv borovice vytvoří ve vaší jídelně kout vhodný k trávení společného času u dobrého jídla. Robustní stůl a čtyři klasické židle vám nabídnou dokonalé... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 4 999 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Provedení:
Hnědá jídelní sestava v provedení masiv borovice vytvoří ve vaší jídelně kout vhodný k trávení společného času u dobrého jídla. Robustní stůl a čtyři klasické židle vám nabídnou dokonalé posezení. Výška sedu židle je 45 cm.
Tento jídelní set najde své uplatnění v každé kuchyni.
Rozměry stolu (š/h/v): 118 × 75 × 73 cm
Rozměry židle (š/h/v): 41 × 42 × 91 cm
Zboží je dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Hnědá |
| Materiál desky | masiv |
| Požadovaný vlastnosti | obdélníkové |
| Materiál sedáku | dřevěné |
| Výška | 73 cm |
| Celková šířka | 118 cm |
| Šířka | 118 cm |
| Hloubka | 75 cm |
| Hmotnost | 31 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jídelní sety 4+1 |
|---|---|
| Výrobce: Idea | Idea — Jídelní sety 4+1 |
| Barva: Hnědá | Hnědá — Jídelní sety 4+1 |
| Celková šířka: 118 cm | 118 cm — Jídelní sety 4+1 |
| Hloubka: 75 cm | 75 cm — Jídelní sety 4+1 |
| Hmotnost: 31 kg | 31 kg — Jídelní sety 4+1 |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Jídelní sety 4+1 |
| Materiál desky: masiv | masiv — Jídelní sety 4+1 |
| Materiál sedáku: dřevěné | dřevěné — Jídelní sety 4+1 |
| Požadovaný vlastnosti: obdélníkové | obdélníkové — Jídelní sety 4+1 |
| Šířka: 118 cm | 118 cm — Jídelní sety 4+1 |
| Výška: 73 cm | 73 cm — Jídelní sety 4+1 |
| Záruka: 2 roky | 2 roky — Jídelní sety 4+1 |