Idea Jídelní set 4426
Výrobce: Idea
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 290 Kč
Provedení: Stylový jídelní set se skládá ze 4 židlí a pevného stolu čtvercového tvaru. Čtvercový stůl je vyroben z nelakovaného masivního borovicového dřeva v přírodní barvě. Židle jsou zhotoveny z... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 4 290 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Provedení:
Stylový jídelní set se skládá ze 4 židlí a pevného stolu čtvercového tvaru.
Čtvercový stůl je vyroben z nelakovaného masivního borovicového dřeva v přírodní barvě.
Židle jsou zhotoveny z nelakovaného masivního smrkového dřeva v přírodní barvě. Výška sedu židlí je 45cm.
Rozměr stolu (š/h/v): 75 × 75 × 73 cm
Rozměr židle (š/h/v): 42 × 42 × 92 cm
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | Přírodní |
| Materiál desky | masiv |
| Počet židlí | 4 |
| Materiál sedáku | dřevěné |
| Výška | 73 cm |
| Celková šířka | 75 cm |
| Šířka | 75 cm |
| Hloubka | 75 cm |
| Rozměr | 75×75×73 / 42×42×92 |
| Hmotnost | 29 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jídelní sety 4+1 |
|---|---|
| Výrobce: Idea | Idea — Jídelní sety 4+1 |
| Barva: Přírodní | Přírodní — Jídelní sety 4+1 |
| Celková šířka: 75 cm | 75 cm — Jídelní sety 4+1 |
| Hloubka: 75 cm | 75 cm — Jídelní sety 4+1 |
| Hmotnost: 29 kg | 29 kg — Jídelní sety 4+1 |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Jídelní sety 4+1 |
| Materiál desky: masiv | masiv — Jídelní sety 4+1 |
| Materiál sedáku: dřevěné | dřevěné — Jídelní sety 4+1 |
| Rozměr: 75×75×73 / 42×42×92 | 75×75×73 / 42×42×92 — Jídelní sety 4+1 |
| Šířka: 75 cm | 75 cm — Jídelní sety 4+1 |
| Výška: 73 cm | 73 cm — Jídelní sety 4+1 |