Idea Otočná jídelní židle KANADER šedá
Výrobce: Idea
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 499 Kč
Elegantní designová otočná čalouněná židle KANADER zapadne do každého moderního interiéru. rozměry: 57 × 59 × 83 (š × h × v) barevné provedení šedá otočná o 180 stupňů výška sedu 49 cm doporučená... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 499 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Elegantní designová otočná čalouněná židle KANADER zapadne do každého moderního interiéru.
rozměry: 57 × 59 × 83 (š × h × v)
barevné provedení šedá
otočná o 180 stupňů
výška sedu 49 cm
doporučená nosnost do 120 kg
dodáváno v demontu
Jedinečnou kombinace funkcionality a elegance do vašeho interiéru.
Díky své funkci otáčení o 180 stupňů poskytuje židle Kanader maximální pohodlí a flexibilitu.
Teď už jen vybrat stejně stylový a moderní stůl.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Styl | Moderní |
| Barva | Šedá |
| Materiál sedáku | látkové |
| Materiál rámu židle | Kov |
| Výška | 83 cm |
| Výška sedáku | 49 cm |
| Celková šířka | 57 cm |
| Šířka | 57 cm |
| Hloubka | 59 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 11 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Otočná křesla |
|---|---|
| Výrobce: Idea | Idea — Otočná křesla |
| Barva: Šedá | Šedá — Otočná křesla |
| Celková šířka: 57 cm | 57 cm — Otočná křesla |
| Hloubka: 59 cm | 59 cm — Otočná křesla |
| Hmotnost: 11 kg | 11 kg — Otočná křesla |
| Materiál: kovové | kovové — Otočná křesla |
| Materiál rámu židle: Kov | Kov — Otočná křesla |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Otočná křesla |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — Otočná křesla |
| Šířka: 57 cm | 57 cm — Otočná křesla |
| Styl: Moderní | Moderní — Otočná křesla |
| Výška: 83 cm | 83 cm — Otočná křesla |
| Výška sedáku: 49 cm | 49 cm — Otočná křesla |