Idea Jídelní set GRANADA 4402
Výrobce: Idea
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 990 Kč
Provedení: Stylový jídelní set se skládá ze 4 židlí Miláno a stolu Granada obdélníkového tvaru. Kovový obdélníkový stůl je zhotoven v pevném, nerozkládacím provedení se skleněnou stolovou deskou z... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 4 990 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Provedení:
Stylový jídelní set se skládá ze 4 židlí Miláno a stolu Granada obdélníkového tvaru.
Kovový obdélníkový stůl je zhotoven v pevném, nerozkládacím provedení se skleněnou stolovou deskou z čirého tvrzeného skla a chromovaných nohou.
Židle jsou vyrobeny z chromovaných nohou, potah sedáku a opěráku je v imitaci kůže v hnědé barvě. Výška sedu židlí je 46cm.
Rozměr stolu (š/h/v): 110 × 70 × 74 cm
Rozměr židle (š/h/v): 41 × 40 × 98 cm
Zboží je dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | skleněné |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Hnědá |
| Materiál desky | sklo |
| Počet židlí | 4 |
| Požadovaný vlastnosti | obdélníkové |
| Materiál sedáku | koženka |
| Výška | 74 cm |
| Celková šířka | 110 cm |
| Šířka | 110 cm |
| Hloubka | 70 cm |
| Rozměr | 110×70×74 / 41×40×98 |
| Hmotnost | 46 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jídelní sety 4+1 |
|---|---|
| Výrobce: Idea | Idea — Jídelní sety 4+1 |
| Barva: Hnědá | Hnědá — Jídelní sety 4+1 |
| Celková šířka: 110 cm | 110 cm — Jídelní sety 4+1 |
| Hloubka: 70 cm | 70 cm — Jídelní sety 4+1 |
| Hmotnost: 46 kg | 46 kg — Jídelní sety 4+1 |
| Materiál: skleněné | skleněné — Jídelní sety 4+1 |
| Materiál desky: sklo | sklo — Jídelní sety 4+1 |
| Materiál sedáku: koženka | koženka — Jídelní sety 4+1 |
| Požadovaný vlastnosti: obdélníkové | obdélníkové — Jídelní sety 4+1 |
| Rozměr: 110×70×74 / 41×40×98 | 110×70×74 / 41×40×98 — Jídelní sety 4+1 |
| Šířka: 110 cm | 110 cm — Jídelní sety 4+1 |
| Výška: 74 cm | 74 cm — Jídelní sety 4+1 |
| Záruka: 2 roky | 2 roky — Jídelní sety 4+1 |