Hmota lepicí a stěrková Cemix 2240 FIX 25 kg
Výrobce: Cemix
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 26 Kč
hmota k lepení tepelněizolačních desek bez použití hmoždinek, na bázi cementu, výborná přídržnost k minerálním podkladům, interiér i exteriér, zrnitost 0,7 mm, spotřeba cca 4–6 kg/m2 , 25 kg/bal. Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 26 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
hmota k lepení tepelněizolačních desek bez použití hmoždinek, na bázi cementu, výborná přídržnost k minerálním podkladům, interiér i exteriér, zrnitost 0,7 mm, spotřeba cca 4–6 kg/m2 , 25 kg/bal.
Parametry
| balení | 25 kg |
|---|---|
| barva | šedá |
| doba zpracovatelnosti | 3 h |
| doporučená tloušťka | 3–10 mm |
| faktor difuzního odporu | 18 |
| hmotnost | 25 kg |
| materiálová báze | cementová |
| měrná jednotka | kg |
| použití | interiér i exteriér, ruční i strojní zpracování |
| přídržnost | 0,08–0,25 N/mm2 |
| původní název | 165 Lepicí hmota SUPERFIX |
| reakce na oheň | třída A1 |
| součinitel tepelné vodivosti | 0,49 W.m-1.K-1 |
| spotřeba | cca 4–6 kg/m2 |
| teplota zpracování | od +5 °C do +30 °C |
| typ výrobku | hmoty lepicí a stěrkové |
| v balení | 25 |
| výrobce | Cemix |
| značka | Cemix |
| zpracovatelnost | 3 h |
| zrnitost | 0,7 mm |