Frézka drážkovací Einhell TE-MA 1700
Výrobce: Einhell
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 076 Kč
do cihel, pórobetonu a SDK, příkon 1 700 W, napětí 230 V, průměr kotouče 150 mm, upínací otvor 22,2 mm, hloubka řezu 8–40 mm, šířka řezu 8–38 mm, 243×306×472 mm, hmotnost 8 kg, 4× kotouč, taška Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 4 076 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
do cihel, pórobetonu a SDK, příkon 1 700 W, napětí 230 V, průměr kotouče 150 mm, upínací otvor 22,2 mm, hloubka řezu 8–40 mm, šířka řezu 8–38 mm, 243×306×472 mm, hmotnost 8 kg, 4× kotouč, taška
Parametry
| délka | 472 mm |
|---|---|
| délka kabelu | 4 m |
| hloubka řezu (90 °) | 8–40 mm |
| hmotnost | 8 kg |
| měrná jednotka | ks |
| napětí | 230 V |
| otáčky | 7000 otáček/min |
| příkon | 1700 W |
| průměr kotouče | 150 mm |
| šířka | 243 mm |
| šířka řezu | 8–38 mm |
| upínací otvor | 22,2 mm |
| v balení | 1 |
| výška | 306 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Frézky |
|---|---|
| Výrobce: Einhell | Einhell — Frézky |
| délka: 472 mm | 472 mm — Frézky |
| délka kabelu: 4 m | 4 m — Frézky |
| hloubka řezu (90 °): 8–40 mm | 8–40 mm — Frézky |
| hmotnost: 8 kg | 8 kg — Frézky |
| měrná jednotka: ks | ks — Frézky |
| napětí: 230 V | 230 V — Frézky |
| otáčky: 7000 otáček/min | 7000 otáček/min — Frézky |
| příkon: 1700 W | 1700 W — Frézky |
| průměr kotouče: 150 mm | 150 mm — Frézky |
| šířka: 243 mm | 243 mm — Frézky |
| šířka řezu: 8–38 mm | 8–38 mm — Frézky |
| upínací otvor: 22,2 mm | 22,2 mm — Frézky |
| výška: 306 mm | 306 mm — Frézky |