Frézka drážkovací Einhell TC-MA 1300
Výrobce: Einhell
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 518 Kč
do cihel, pórobetonu a SDK, příkon 1 320 W, napětí 230 V, průměr kotouče 125 mm, upínací otvor 22,2 mm, hloubka řezu 8–30 mm, šířka řezu 8–26 mm, 230×270×390 mm, hmotnost 6,2 kg
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 2 518 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
do cihel, pórobetonu a SDK, příkon 1 320 W, napětí 230 V, průměr kotouče 125 mm, upínací otvor 22,2 mm, hloubka řezu 8–30 mm, šířka řezu 8–26 mm, 230×270×390 mm, hmotnost 6,2 kg
Parametry
| délka | 390 mm |
|---|---|
| hloubka řezu (90 °) | 8–30 mm |
| hmotnost | 6,2 kg |
| měrná jednotka | ks |
| napětí | 230 V |
| otáčky | 9000 otáček/min |
| příkon | 1320 W |
| průměr kotouče | 125 mm |
| šířka | 230 mm |
| šířka řezu | 8–26 mm |
| upínací otvor | 22,2 mm |
| v balení | 1 |
| výška | 270 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Frézky |
|---|---|
| Výrobce: Einhell | Einhell — Frézky |
| délka: 390 mm | 390 mm — Frézky |
| hloubka řezu (90 °): 8–30 mm | 8–30 mm — Frézky |
| hmotnost: 6,2 kg | 6,2 kg — Frézky |
| měrná jednotka: ks | ks — Frézky |
| napětí: 230 V | 230 V — Frézky |
| otáčky: 9000 otáček/min | 9000 otáček/min — Frézky |
| příkon: 1320 W | 1320 W — Frézky |
| průměr kotouče: 125 mm | 125 mm — Frézky |
| šířka: 230 mm | 230 mm — Frézky |
| šířka řezu: 8–26 mm | 8–26 mm — Frézky |
| upínací otvor: 22,2 mm | 22,2 mm — Frézky |
| výška: 270 mm | 270 mm — Frézky |