Casarredo Věšák s policí FOLET antracit
Výrobce: Casarredo
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 580 Kč
Policový věšák FOLET je vyrobený z kvalitní desky LTD v barevném provedení antracit. Dvojháčky na pověšení oblečení jsou kovové. Praktický věšák s policí najde uplatnění v každém interiéru... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 580 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Policový věšák FOLET je vyrobený z kvalitní desky LTD v barevném provedení antracit. Dvojháčky na pověšení oblečení jsou kovové.
Praktický věšák s policí najde uplatnění v každém interiéru domácnosti, a to jako polička na drobnosti a doplňky, tak i jako věšák na různé oblečení, utěrky, ručníky a další bytový textil.
Dodáváme v demontovaném stavu.
Parametry
| Materiál | laminové |
|---|---|
| Barva | antracit |
| Výška | 18 cm |
| Celková šířka | 80 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Hloubka | 11 cm |
| Hmotnost | 3.1 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Věšáky |
|---|---|
| Výrobce: Casarredo | Casarredo — Věšáky |
| Barva: antracit | antracit — Věšáky |
| Celková šířka: 80 cm | 80 cm — Věšáky |
| Hloubka: 11 cm | 11 cm — Věšáky |
| Hmotnost: 3.1 kg | 3.1 kg — Věšáky |
| Materiál: laminové | laminové — Věšáky |
| Šířka: 80 cm | 80 cm — Věšáky |
| Výška: 18 cm | 18 cm — Věšáky |