Casarredo Věšák HAVSA bílá/ořech
Výrobce: Casarredo
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 290 Kč
Nástěnný dvoubarevný věšák HAVSA je vyrobený z kvalitního lamina o tl.18 mm odolného proti poškrábání v kombinaci barev matná bílá/ořech vlašský. Lamino je ohraněné PVC páskou. Designový věšák je... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 290 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Nástěnný dvoubarevný věšák HAVSA je vyrobený z kvalitního lamina o tl.18 mm odolného proti poškrábání v kombinaci barev matná bílá/ořech vlašský. Lamino je ohraněné PVC páskou.
Designový věšák je díky svému nadčasovému provedení vhodný do každého typu interiéru předsíně.
Dodáváme v demontovaném stavu.
Parametry
| Materiál | laminové |
|---|---|
| Barva | bílé | ořech |
| Výška | 60 cm |
| Celková šířka | 80 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Hmotnost | 5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Věšáky |
|---|---|
| Výrobce: Casarredo | Casarredo — Věšáky |
| Barva: bílé | ořech | bílé | ořech — Věšáky |
| Celková šířka: 80 cm | 80 cm — Věšáky |
| Hmotnost: 5 kg | 5 kg — Věšáky |
| Materiál: laminové | laminové — Věšáky |
| Šířka: 80 cm | 80 cm — Věšáky |
| Výška: 60 cm | 60 cm — Věšáky |