Casarredo Postel s matrací s ÚP LUCINI BOX 180x200 - šedá
Výrobce: Casarredo
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 20 640 Kč
Elegantní kontinentální postel LUCINI BOX moderního vzhledu s vysokým čelem s dekoračním prošíváním. Postel se dodává zároveň s matrací - boxspring styl. Pevná konstrukce postele je potažena... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 20 640 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Elegantní kontinentální postel LUCINI BOX moderního vzhledu s vysokým čelem s dekoračním prošíváním.
Postel se dodává zároveň s matrací - boxspring styl. Pevná konstrukce postele je potažena sametovou látkou v šedé barvě Bluvel 14. Na ní se nachází vysoká bonelová matrace potažena stejnou látkou. Na ní je druhá tenká matrace v celku vyrobena z kvalitní hrubé PUR pěny tzv. topper (výška cca 5 cm).
Ložní plocha činí 180 x 200 cm
Výška ložné plochy od země je cca 53 cm
Rozměry úložného prostoru - 2x (197x67x30 cm)
Úložný prostor je k dispozici nadzvednutím matrace z boční strany postele.
Dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Barva | Šedá |
| Požadované vlastnosti | Ano |
| Rozměr | 200x180 |
| Vlastnosti | Boxspring |
| Výška | 115 cm |
| Celková šířka | 180 cm |
| Šířka | 180 cm |
| Hloubka | 215 cm |
| Hmotnost | 138 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Boxspring |
|---|---|
| Výrobce: Casarredo | Casarredo — Boxspring |
| Barva: Šedá | Šedá — Boxspring |
| Celková šířka: 180 cm | 180 cm — Boxspring |
| Hloubka: 215 cm | 215 cm — Boxspring |
| Hmotnost: 138 kg | 138 kg — Boxspring |
| Materiál: látka | látka — Boxspring |
| Požadované vlastnosti: Ano | Ano — Boxspring |
| Rozměr: 200x180 | 200x180 — Boxspring |
| Šířka: 180 cm | 180 cm — Boxspring |
| Vlastnosti: Boxspring | Boxspring — Boxspring |
| Výška: 115 cm | 115 cm — Boxspring |