Autronic Obraz Eiffelovka OBR789626
Výrobce: Autronic
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 798 Kč
Obraz na dřevěném panelu Eiffelovka. Zajímavá dekorace do Vašeho interiéru. Vintage provedení - trhlinky, šmouhy či patina nejsou výrobní vadou, ale vyloženě záměrem.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 798 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Obraz na dřevěném panelu Eiffelovka.
Zajímavá dekorace do Vašeho interiéru.
Vintage provedení - trhlinky, šmouhy či patina nejsou výrobní vadou, ale vyloženě záměrem.
Parametry
| Záruka | 2 roky |
|---|---|
| Výška | 120 cm |
| Celková šířka | 60 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Hloubka | 2,5 cm |
| Rozměr | 60x120x2 cm |
| Hmotnost | 3.2 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Obrazy a obrázky |
|---|---|
| Výrobce: Autronic | Autronic — Obrazy a obrázky |
| Celková šířka: 60 cm | 60 cm — Obrazy a obrázky |
| Hloubka: 2,5 cm | 2,5 cm — Obrazy a obrázky |
| Hmotnost: 3.2 kg | 3.2 kg — Obrazy a obrázky |
| Rozměr: 60x120x2 cm | 60x120x2 cm — Obrazy a obrázky |
| Šířka: 60 cm | 60 cm — Obrazy a obrázky |
| Výška: 120 cm | 120 cm — Obrazy a obrázky |
| Záruka: 2 roky | 2 roky — Obrazy a obrázky |