Autronic Nástěnný obraz svítící BD512
Výrobce: Autronic
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 214 Kč
Nástěnný obraz dýně s LED osvětlením. Vhodný pro období podzimu či jako dekorace na Halloween. Vintage provedení - trhlinky, šmouhy či patina nejsou výrobní vadou, ale vyloženě záměrem. Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 214 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Nástěnný obraz dýně s LED osvětlením.
Vhodný pro období podzimu či jako dekorace na Halloween.
Vintage provedení - trhlinky, šmouhy či patina nejsou výrobní vadou, ale vyloženě záměrem.
Parametry
| Záruka | 2 roky |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| Výška | 1,8 cm |
| Celková šířka | 30 cm |
| Šířka | 30 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Rozměr | 30x40x2 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Obrazy a obrázky |
|---|---|
| Výrobce: Autronic | Autronic — Obrazy a obrázky |
| Barva: oranžová | oranžová — Obrazy a obrázky |
| Celková šířka: 30 cm | 30 cm — Obrazy a obrázky |
| Hloubka: 40 cm | 40 cm — Obrazy a obrázky |
| Rozměr: 30x40x2 cm | 30x40x2 cm — Obrazy a obrázky |
| Šířka: 30 cm | 30 cm — Obrazy a obrázky |
| Výška: 1,8 cm | 1,8 cm — Obrazy a obrázky |
| Záruka: 2 roky | 2 roky — Obrazy a obrázky |