75748 Stilista Nástěnná police Volato 40 cm, sv. rustikální dřevo
Výrobce: Stilista
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 303 Kč
Díky maximální nosnosti 10 kg ji můžete použít téměř všude. Ať již na dekorační předměty v obývacím pokoji, na kuchařské knihy v kuchyni, na učebnice v dětském pokoji nebo na potraviny ve spíži.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 303 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Díky maximální nosnosti 10 kg ji můžete použít téměř všude. Ať již na dekorační předměty v obývacím pokoji, na kuchařské knihy v kuchyni, na učebnice v dětském pokoji nebo na potraviny ve spíži.
Upozornění: Na polici jsou ze spodní strany dvě malé dirky, které slouží k uchycení spojovacího materiálu ke konzoli, na které police drží.
Technické údaje:
rozměry: 40 x 23,5 x 3,8 cm (d x š x v)
materiál: MDF deska, ocelový rám v profilu U
dýha: PVC
barva: světlé rustikální dřevo
maximální nosnost: 10 kg
Obsah balení:
1 x nástěnná police vč. upevňovacího materiálu
Parametry
| Hloubka | 23.5 cm |
|---|---|
| Barva | světlé rustikální dřevo |
| Hmotnost | 1.36 kg |
| Výrobce | Stilista |
| Výška | 3.8 cm |
| Šířka | 40 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Poličky do 50 cm |
|---|---|
| Výrobce: Stilista | Stilista — Poličky do 50 cm |
| Barva: světlé rustikální dřevo | světlé rustikální dřevo — Poličky do 50 cm |
| Hloubka: 23.5 cm | 23.5 cm — Poličky do 50 cm |
| Hmotnost: 1.36 kg | 1.36 kg — Poličky do 50 cm |
| Šířka: 40 cm | 40 cm — Poličky do 50 cm |
| Výrobce: Stilista | Stilista — Poličky do 50 cm |
| Výška: 3.8 cm | 3.8 cm — Poličky do 50 cm |