Stilista Volato nástěnná police, 40 cm, lesklá červená
Výrobce: Stilista
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 303 Kč
Moderní nástěnné police značky Stilista produktové řady VOLATO se stanou díky levitujícímu efektu nádherným doplňkem Vašeho pokoje. Díky maximální nostnosti 10 kg ji můžete použít téměř všude. Ať již... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 303 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Moderní nástěnné police značky Stilista produktové řady VOLATO se stanou díky levitujícímu efektu nádherným doplňkem Vašeho pokoje. Díky maximální nostnosti 10 kg ji můžete použít téměř všude. Ať již na dekorační předměty v obývacím pokoji, na kuchařské knihy v kuchyni, na učebnice v dětském pokoji nebo na potraviny ve spíži. Upozornění: Na polici jsou ze spodní strany dvě malé dirky, které slouží k uchycení spojovacího materiálu ke konzoli, na které police drží.
Technické údaje:
rozměry: 40 x 23,5 x 3,8 cm (d x š x v)
materiál: MDF deska, ocelový rám v profilu U
dýha: PVC
barva: lesklá červená
maximální nostnost: 10 kg
hmotnost: cca 2,5 kg
Obsah balení:
1 x nástěnná police vč. upevňovacho materiálu
Parametry
| Hloubka | 23.5 cm |
|---|---|
| Barva | červená |
| Hmotnost | 2.5 kg |
| Dětské | Ne |
| Výrobce | Stilista |
| Výška | 3.8 cm |
| Šířka | 40 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Poličky do 50 cm |
|---|---|
| Výrobce: Stilista | Stilista — Poličky do 50 cm |
| Barva: červená | červená — Poličky do 50 cm |
| Dětské: Ne | Ne — Poličky do 50 cm |
| Hloubka: 23.5 cm | 23.5 cm — Poličky do 50 cm |
| Hmotnost: 2.5 kg | 2.5 kg — Poličky do 50 cm |
| Šířka: 40 cm | 40 cm — Poličky do 50 cm |
| Výrobce: Stilista | Stilista — Poličky do 50 cm |
| Výška: 3.8 cm | 3.8 cm — Poličky do 50 cm |