40043 Garthen Zahradní skládací lehátko, 160x48,5x100 cm, černé
Výrobce: Garthen
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 851 Kč
Pohodlné lehátko s textilním potahem pro příjemné hodiny strávené na zahradě, u bazénu, v sauně nebo na koupališti. Díky posunutí těžiště lze lehátko sklopit dozadu. Loketní opěrky Vás v tom podpoří.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 851 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Pohodlné lehátko s textilním potahem pro příjemné hodiny strávené na zahradě, u bazénu, v sauně nebo na koupališti. Díky posunutí těžiště lze lehátko sklopit dozadu. Loketní opěrky Vás v tom podpoří. Stabilní konstrukce z ocelových trubek, materiál je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Zahradní lehátko je sklopná, lehce uskladnitelné a můžete jej vzít sebou kamkoliv.
Technické údaje:
rozměry v rozloženém stavu: 160 x 48,5 x 100 cm
rozměry ve složeném stavu: 144 x 10 x 55 cm
ložná plocha: cca 140 x 48,5 cm
šířka stojných nohou: cca 63 cm
lekotní opěrka: cca 28 x 2 cm
konstrukce z ocelových trubek
bezstupňově klopné
hmotnost: 5 kg
nosnost: cca 100 kg
barva: černá
Obsah balení:
1 x sklopné lehátko
Parametry
| Výška | 100 cm |
|---|---|
| Změna polohy | Ano |
| Délka | 160 cm |
| Druh materiálu | ocel, textil |
| Skládací | Ano |
| Výška sedáku | 28 cm |
| Výrobce | Garthen |
| Hmotnost | 5 kg |
| Šířka | 48.5 cm |
| Nosnost | 100 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní lehátka |
|---|---|
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní lehátka |
| Délka: 160 cm | 160 cm — Zahradní lehátka |
| Druh materiálu: ocel, textil | ocel, textil — Zahradní lehátka |
| Hmotnost: 5 kg | 5 kg — Zahradní lehátka |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Zahradní lehátka |
| Šířka: 48.5 cm | 48.5 cm — Zahradní lehátka |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní lehátka |
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní lehátka |
| Výška: 100 cm | 100 cm — Zahradní lehátka |
| Výška sedáku: 28 cm | 28 cm — Zahradní lehátka |
| Změna polohy: Ano | Ano — Zahradní lehátka |